SIATKA NA KRETY


SIATKA NA KRETY, ZAKŁADANIE, MONTAŻ SIATKI NA KRETY – WARSZAWA, PIASECZNO, KONSTANCIN, LESZNOWOLA, JÓZEFOSŁAW, ZALESIE GÓRNE


siatka
Krety są zmorą właścicieli terenów zielonych, jak i ogrodników, którzy to niekiedy są skłonni do stosowania najbardziej drastycznych metod ich zwalczania.

Walka z nimi nie musi być jednak trudna i uciążliwa. Stało to się możliwe za sprawą lekkich siatek, produkowanych z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo siatki na krety służące zabezpieczaniu trawników i upraw przed wtargnięciem kretów, nornic i innych gryzoni. Siatka na krety nie tylko zapobiegają powstawaniu kopców na trawnikach, ale także wzmacniają system korzeniowy murawy, który bez żadnego problemu i bardzo szybko przenika przez siatkę do gleby.

Poza samym doradztwem w tym zakresie, nasza firma specjalizuje się w zakładaniu siatki przeciw kretom.

 

CONCOLOR PARK – Siatka na krety, zakładanie siatki na krety, zakładanie siatki przeciw kretom Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna – zachęcamy do wybrania naszych usług!