WYCINKA DRZEW I KRZEWÓW, PIELĘGNACJA DRZEW


WYCINKA DRZEW, WYCINKA KRZEWÓW, PRZYCINANIE DRZEW, PIELĘGNACJA DRZEW – WARSZAWA, PIASECZNO, KONSTANCIN, LESZNOWOLA, JÓZEFOSŁAW, ZALESIE GÓRNE, ZŁOTOKŁOS, GŁOSKÓW

drzewa

 

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej wycince drzew i krzewów, a także pielęgnacji drzew. 

 

Najważniejsze usługi:

– wycinka sekcyjna drzew (po kawałku na linach),

– przycinanie koron drzew, formowanie koron drzew,

– cięcia techniczne drzew związane z kolizją z obiektami typu linie energetycznych, dachy, anteny itp.,

– cięcia korygujące drzew poprawiające statykę,

– cięcia redukcyjne drzew zmniejszające masę korony,

– cięcia prześwietlające drzew zwiększające przepuszczalność dla wiatru i słońca,

– cięcia sanitarne drzew (posusz, złamane, wiszące konary),

– zakładanie wiązań elastycznych zabezpieczających przed rozłamaniem lub wywróceniem w przypadku drzew starszych,

– montaż budek dla ptaków i ssaków, demontaż budek dla ptaków i ssaków,

– wykonywanie oprysków,

– zdejmowanie uwięzionych obiektów np. dronów,

 

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką ogrodniczą.

Usługi związane z wycinką i pielęgnacją drzew wykonujemy metodą alpinistyczną przy użyciu uprzęży i lin oraz podnośników koszowych.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

Chcesz wyciąć drzewo na swojej posesji? A może wykonać w obrębie ich korony prace pielęgnacyjne? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się profesjonalną wycinką drzew na terenie Warszawy i okolic – w przypadku większych zleceń również na dalszych obszarach. Posługujemy się w tym celu najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą alpinistyczną. Wyróżnia nas duże doświadczenie oraz znajomość aktualnych przepisów. Do tematu podchodzimy kompleksowo – oferujemy nie tylko wycinkę drzew, ale też różnego rodzaju cięcia, zdejmowanie uwięzionych obiektów oraz prace porządkowe i pielęgnacyjne.

 

Wycinka drzew Warszawa – bezpiecznie i sprawie

 

Profesjonalna wycinka drzew i krzewów to nasza specjalność. Dzięki temu, że posiadamy odpowiedni sprzęt oraz umiejętności, jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi. Chociaż może się wydawać, że wycinka drzew nie jest trudnym zadaniem, więc można się jej podjąć samodzielnie, dla osób bez odpowiedniego zabezpieczenia i profesjonalnych urządzeń stanowi nie lada wyzwanie, a przede wszystkim ogromne ryzyko. O wiele lepiej powierzyć tę pracę fachowcom, dla których wycinka wszelkiego rodzaju drzew jest codziennością. Wykwalifikowani pracownicy w naszej firmie z chęcią podejmują się nawet skomplikowanych zleceń – między innymi wycinki wysokich drzew lub zlokalizowanych w trudno dostępnych miejscach, na przykład w pobliżu linii wysokiego napięcia, budynków, dróg lub torów. Zachowują przy tym wszystkie środki bezpieczeństwa. W trakcie pracy najczęściej posługują się metodą sekcyjną, która polega na stopniowym usuwaniu najpierw gałęzi i konarów, a następnie pnia od góry. Wymaga ona użycia technik alpinistycznych, do czego nasi specjaliści są doskonale przygotowani – zarówno, jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenia, kwalifikacje, jak i doświadczenie. Przed przystąpieniem do pracy dokonują szczegółowych oględzin dotyczących położenia drzew, następnie planują cały skomplikowany proces oraz zabezpieczają teren. Podczas ścinania są obecne co najmniej dwie osoby.

 

Wycinka drzew Piaseczno – szeroki zakres usług

 

Specjalizujemy się nie tylko w wycinaniu drzew, ale także innych czynnościach, które najczęściej trzeba robić na wysokości – należy do nich redukcja i prześwietlenie koron, cięcia pielęgnacyjne czy też usuwanie niebezpiecznych konarów. Wykonujemy cięcia techniczne drzew lub konarów związane z kolizją z różnego rodzaju obiektami, takimi jak dachy, anteny czy linie energetyczne. Wykorzystując technikę alpinistyczną, zakładamy wiązania elastyczne zabezpieczające starsza drzewa przed wywróceniem lub rozłamaniem. Chętnie udzielimy pomocy w przypadku uwięzienia jakiegoś obiektu na wysokości – na przykład drona. Nasza kompleksowa oferta obejmuje także prace porządkowe, które często należy wykonać po wycięciu drzewa. Należy do nich usuwanie korzeni koparką, frezowanie pni, mielenie gałęzi przy użyciu rębaka lub cięcie drewna i układanie na wyznaczonym terenie. Na życzenie klienta zajmujemy się też wywozem drewna i gałęzi.

 

Stoisz przed wyzwaniem związanym z wycinką drzewa? To dosyć skomplikowane przedsięwzięcie, które zawsze wymaga dobrego planowania, a nierzadko również dopełnienia wielu formalności. Jest to także jedno z najbardziej niebezpiecznych zadań, ponieważ według zasad BHP wiąże się aż z 4 głównymi kategoriami ryzyka. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, gdy drzewo znajduje się obok ogrodzenia, drogi z intensywnym ruchem ulicznym lub na gęsto zabudowanym terenie. Zastanawiasz się, jak podejść do tego zadania oraz zadbać o bezpieczeństwo swoje i postronnych osób? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy zajmuj się wycinką drzew niemal każdego dnia.

 

Wycinka drzew Konstancin – co powinieneś wiedzieć?

 

Jesteś na etapie aranżacji wymarzonego ogrodu i podjąłeś decyzje o wycięciu niektórych drzewek? Właśnie kupiłeś działkę i zanim zaczniesz budowę chcesz przygotować teren i pozbyć się rosnących na nim krzewów i drzew? A może chcesz wyciąć stare drzewo na Twojej posesji, które stwarza zagrożenie dla budynku lub domowników? Niezależnie, w jakiej sytuacji się znajdujesz musisz być świadomy, że wycinka drzew to nie lada wyzwanie. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że nie każde drzewo można wyciąć na własną rękę. Według prawa polskiego dozwolone jest to jedynie w przypadku drzew, które mają mniej niż 10 lat, a ich obwód pnia wynosi od 50 do 80 cm, co uzależnione jest od ich gatunku. Nie czujesz się ekspertem ogrodnictwa i nie jesteś pewny, jakiego gatunku jest drzewo, którego chcesz się pozbyć? A może zastanawiasz się, czy musisz się starać o pozwolenie na wycinkę czy akurat w tym przypadku nie jest to konieczne? Z chęcią Ci w tym pomożemy! Wystarczy, że się nami skontaktujesz, a udzielimy Ci fachowej porady i przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę, a następnie przedstawimy naszą ofertę.

 

Wycinka drzew Konstancin – postaw na skuteczność i bezpieczeństwo

 

Wycinka niektórych drzew potrafi być bardzo skomplikowanym procesem, który wymaga dobrego planowania i logistyki. Dzieje się tak między innymi, jeżeli roślina znajduje się blisko innego budynku, ruchliwej drogi, ogrodzenia czy instalacji elektrycznej. Wycinka drzewa zawsze wiąże się z dużym ryzykiem – często wymaga stosowania specjalnego rusztowania, wspinania się na pień drzewa czy też używania piły spalinowej. Najlepiej, jeżeli podejmują się jej tylko doświadczeni profesjonaliści, którzy wyposażeni są w odpowiednie narzędzia i akcesoria. Specjaliści posiadają też dużą wiedzę i potrafią dobrać odpowiednią technikę ścinania drzewa do konkretnej sytuacji. Dużym powodzeniem cieszy się sekcyjna wycinka drzew, która jest metodą alpinistyczną -polega na ścinaniu drzewa od wierzchołka oraz bezpiecznym opuszczaniu jego kawałków na linii transportowej. W niektórych przypadkach lepszym wyjściem jest obalenie drzewa przy wykonaniu nadcięcia i pilarek łańcuchowych. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewny, że przeprowadzimy ten proces w sposób profesjonalny, sprawny i bezpieczny. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych pracowników. Zachęcamy do kontaktu!

 

Zachęcamy do kontaktu, a udzielimy fachowej porady i odpowiemy na każde pytanie!

 

CONCOLOR PARK – wycinka drzew wycinanie drzew cięcie drzew ścinanie drzew przycinanie drzew pielęgnacja drzew formowanie kron drzew Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Złotokłos Głosków Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Michałowice Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna.

 

 

Bezpieczne wycinanie drzew i krzewów, pielęgnacja drzew Warszawa, Piaseczno i okolice

 

Wycinka drzew to tylko jedna z wielu ofert, jakie realizuje nasza firma. Specjalizujemy się w profesjonalnej wycince nie tylko drzew, ale również krzewów. Jest to jedna z ważniejszych czynności wykonywanych w ogrodzie, niemniej jednak nie wszyscy znajdują na nią odpowiednią ilość czasu. Dla osoby posiadającej odpowiedni sprzęt i umiejętności nie jest to problematyczna sprawa, jednakże komplikuje się ona w przypadku wycinki wyższych drzew i krzewów lub takich, które są zlokalizowane w trudnych miejscach – mowa tutaj o pobliżu dróg, budynków, torów kolejowych lub linii wysokiego napięcia. Są to już o wiele większe wyzwania, które lepiej pozostawić profesjonalistom, jakimi są oczywiście pracownicy naszej firmy.

 

Wycinka drzew to również temat mogący wydawać się całkiem prosty, lecz urasta do rangi dużego problemu, kiedy mamy do czynienia z drzewem dużym lub rosnącym w trudnym obszarze. O ile przydomową wiśnię jesteśmy w stanie sami sobie wyciąć, o tyle duży orzech rosnący w pobliżu linii wysokiego napięcia, może stworzyć już poważny problem. Dlatego taka wycinka drzew może być niekiedy niebezpieczna dla osób, które nie posiadają doświadczenia oraz oczywiście fachowego sprzętu. W takiej sytuacji, nie warto ryzykować i o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z fachowej pomocy, jaką oferuje nasza firma. Takie „operacje” to chleb powszedni dla naszych pracowników, więc warto im zaufać, czego dokonało już bardzo wielu klientów w całym kraju.

 

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy znajdą rozwiązanie na wszystkie Państwa problemy, które są związane z opisywanym tematem. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które dotyczą nie tylko wycinki drzew, ale również wielu innych prac związanych z zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Kilkunastoletnie doświadczenie, fachowa wiedza oraz profesjonalne zaplecze techniczne to gwarancja wysokiej jakości usług oraz niezawodności dla naszych klientów. Swoją ofertę kierujemy na takie lokalizacje jak: Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Michałowice  Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna, jednakże w przypadku większych zleceń nie wykluczamy pracy na terenie całej Polski.

 

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania z tematu opisanego powyżej lub jakiegokolwiek innego związanego z naszą działalnością, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Można tego dokonać przy wykorzystaniu formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce kontaktowej na niniejszej stronie internetowej. Dla osób preferujących bardziej tradycyjną formę kontaktu, umieściliśmy nasze numery telefoniczne w różnych częściach portalu, aby można było je bez problemu znaleźć. W przypadku chęci wysłania do nas wiadomości e-mail, adres naszej elektronicznej skrzynki pocztowej znajduje się również w zakładce kontaktowej. Zachęcamy do korzystania z usług oferowanych przez naszą firmę!