FREZOWANIE PNI


FREZOWANIE PNI – WARSZAWA, PIASECZNO, KONSTANCIN, LESZNOWOLA, JÓZEFOSŁAW, ZALESIE GÓRNE

Specjalizacją naszej firmy jest frezowanie pni.

Usługi realizujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego, jednak większe zlecenia jesteśmy w stanie wykonać na terenie całej Polski.

 

Kupiłeś działkę pełną drzew i planujesz rozpocząć na niej budowę? A może chciałbyś zyskać dodatkową przestrzeń i pozbyć się wystających ponad poziom gruntów części pni? To bardzo trudna i mozolna praca, która zajmuje dużo czasu i wymaga dużej siły. Nie musisz jednak zajmować się nią osobiście. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług – frezowanie pni to jedna z naszych usług, która cieszy się dużym powodzeniem. Dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanym zapleczem technicznym oraz współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami. Z chęcią pomożemy Ci w uporządkowaniu Twojego terenu lub przygotowaniu go pod budowę – nawet jeżeli oznacza to podjęcie się skomplikowanych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

 

Frezowanie pni Warszawa – na czym polega?

 

Frezowanie pni to bardzo popularna czynność, która polega na usunięciu widocznej części pnia za pomocą specjalnego sprzętu. Frezarka usuwa pień na głębokość około 5 cm poniżej gruntu, dzięki czemu jest on zupełnie niewidoczny. W razie potrzeby można wykonać także frezowanie nabiegów korzeniowych, czyli części korzeni, które wystają ponad poziom gruntu. Sam proces frezowania nazywany jest też skrawaniem. Pożądane efekty osiąga się dzięki szybko obracającym się tarczom, które tworzą frezy – maszyna ta zbiera drobne warstwy materiału zamieniając go na trociny. W tym celu najczęściej używa się profesjonalnych maszyn zasilanych silnikiem Diesla, o dużym momencie obrotowym oraz sporej mocy. Dostępne na rynku frezarki przyjmują różne postacie – mogą to być konstrukcje samojezdne lub służące do ciągnięcia przez ciągnik. Zazwyczaj jednak to dosyć kosztowne w zakupie urządzenia, którymi dysponują firmy, zajmujące się ogrodnictwem oraz oferujące usługi frezowania. Samo frezowanie to nieskomplikowany proces, który nie wymaga dużych nakładów pracy. Polega głównie na kilkukrotnym najeżdżaniu maszyną na pień ściętego drzewa – długość tego procesu zależy głównie od gabarytów pnia oraz głębokości osadzenia korzeni wewnątrz gruntu.

 

Frezowanie pni Warszawa – skorzystaj z oferty profesjonalistów

 

W naszej bogatej ofercie znajdziesz między innymi usługę polegającą na frezowaniu pni oraz korzeni pozostałych po wycince drzew. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu tego rodzaju prace przebiegają szybko i sprawnie. Jesteśmy w stanie wyfrezować pnie po niemal każdym gatunku drzewa, niezależnie od ich średnicy. Praktyczne i kompaktowe sprzęty, którymi się posługujemy mogą być używane nawet w trudno dostępnym otoczeniu. Dzięki usunięciu wystających ponad poziom gruntu części pni zyskasz dodatkowe miejsce, które będziesz mógł wykorzystać według swoich upodobań. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz być pewny, że prace zostaną wykonane profesjonalnie oraz według Twoich upodobań. Priorytetem jest dla nas zadowolenie każdego klienta, dlatego dokładamy starań, aby do każdego zlecenia podchodzić profesjonalnie. Jesteśmy elastyczni oraz szanujemy czas i budżet naszych klientów – dotrzymujemy wcześniej umówionych terminów oraz pracujemy sprawnie i szybko.

 

Zachęcamy do kontaktu, a udzielimy fachowej porady i odpowiemy na każde pytanie!

 

CONCOLOR PARK – frezowanie pni Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna.