O NASo-nas
KOMPLEKSOWE URZĄDZANIE OGRODÓW OD 2002 ROKU.

 

W naszej ocenie wyróżnia nas wiedza, doświadczenie i rzetelność. Świadczymy pełen zakres usług oraz robót ogrodniczych. Zapewniamy jednocześnie konkurencyjne ceny. Prace ogrodnicze wykonujemy z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn i materiałów najwyższej jakości. Usługi świadczymy głównie na Mazowszu, ale możemy również przyjąć zlecenia w innych regionach Polski.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

  • wieloletnie doświadczenie
  • wiedza
  • profesjonalny park maszyn
  • duża ilość realizacji
  • kompleksowa obsługa projektów
  • gwarancja usługi
  • najwyższej jakości produkty i towary
  • ubezpieczenie OC

 

Zapewniamy rzetelną obsługę. Nie wykorzystujemy niewiedzy klientów,  nie podejmujemy się prac na których się nie znamy – chcemy, aby nasza współpraca z klientami była udana. Na swoim koncie mamy wiele realizacji, z którymi można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

 

Jeśli marzą Państwo o ogrodzie i potrzebują pomocy w jego urządzeniu, a także przy jego utrzymaniu, jesteśmy do dyspozycji.

 

Piękny, umiejętnie zaprojektowany ogród to bez wątpienia wspaniała ozdoba każdego domu i powód do dumy dla właściciela. Któż nie chciałby pić ulubionej kawy otoczony kwiatami, w spokoju nabierając sił przed pełnym wyzwań dniem lub właśnie odpoczywając po całodziennej gonitwie? Jednak utrzymanie go w nienagannej kondycji oznacza mnóstwo pracy – pracy, która może być bardzo satysfakcjonująca, ale bez wątpienia jest czasochłonna. By dobrze zatroszczyć się o ogród potrzeba ponadto narzędzi, umiejętności i doświadczenia. Coraz więcej osób dochodzi więc do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy ogrodnika.

 

Profesjonalny ogrodnik – dlaczego warto?

 

Chociaż bez wątpienia skorzystanie z usług ogrodnika będzie wiązało się z pewnymi wydatkami, to jest to wydatek, na jaki warto się zdobyć – choćby z uwagi na osiągane rezultaty. Współpracując z profesjonalistą, zyskujesz pewność, że Twój ogród będzie w każdym calu dopracowany i piękny – czyli dokładnie taki, o jakim marzy każdy z nas! Nie musisz pilnować odpowiednich terminów na rozsadzanie, nawożenie czy podlewanie – tym wszystkim zajmie się właśnie ogrodnik. Wbrew pozorom jego praca wymaga sporej wiedzy na temat każdej z roślin, jej upodobań, właściwego sposobu pielęgnacji oraz ich wzajemnych oddziaływań (nie wszystkie sadzonki mogą być posadzone w swoim sąsiedztwie). Dobry ogrodnik w porę zareaguje już na pierwsze objawy świadczące o rozwijających się na roślinach chorobach – zanim jeszcze sytuacja stanie się na tyle skomplikowana, że trudno będzie opanować zagrożenie. Zaoferuje również precyzyjne i sprawne prace pielęgnacyjne – podcinanie, przycinanie, przygotowywanie sadzonek i roślin do zimy – tak, by bez problemu poradziły sobie z tą wymagającą porą roku, a także pięknie wyglądały w sezonie. Korzysta także z profesjonalnych narzędzi, które pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonywanie prac – mowa o narzędziach zupełnie innej klasy, niż te najczęściej sprzedawane w marketach budowlanych.

 

Na szczęście, współpracując z profesjonalistą, nie musisz się już tym wszystkim przejmować – Tobie pozostaje jedynie cieszyć się pięknym otoczeniem Twojego domu. Bez problemu możesz zaplanować jego wizyty w czasie, który będzie najmniej dotkliwy dla mieszkańców Twojego domu, np. kiedy przebywacie w pracy, a dzieci są w szkole. Piękny ogród i doskonale przystrzyżony trawnik z pewnością poprawią Ci humor, gdy będziesz wracać do domu.

 

Jak rozpoznać dobrego ogrodnika?

 

Wszystkie opisane korzyści zauważysz oczywiście wtedy, gdy podejmiesz współpracę z godnym zaufania profesjonalistą. Ogrodników na rynku nie brakuje, jak więc rozpoznać osobę, na której będziesz mógł polegać? Choć nie ma recepty idealnej, to istnieje kilka czynników, które pozwolą Ci na ocenę fachowości osoby, z którą zamierzasz współpracować. Wśród nich można wymienić:

 

– zakres świadczonych usług – im bardziej wyszkolony, doświadczony i wyposażony będzie Twój ogrodnik, tym więcej usług będzie w stanie zaoferować, a w konsekwencji – więcej pracy weźmie na siebie, odciążając Cię od konieczności poszukiwania kilku osób, by wykonać wszystkie niezbędne prace,

– doświadczenie – to bardzo ważny, choć nieco pomijany aspekt pracy ogrodnika. Najczęściej kojarzy się on nam bowiem z młodą osobą, która jest gotowa do ciężkiej pracy, gdy tymczasem to właśnie doświadczeni ogrodnicy często okazują się o wiele skuteczniejsi,

– narzędzia, jakimi operuje – o fachowcu świadczą jego narzędzia i nie inaczej jest w przypadku ogrodnika. Jeśli więc może się on pochwalić zestawem sprzętów, które pozwolą mu na sprawne i precyzyjne wykonywanie poleconych prac, to najprawdopodobniej masz do czynienia z wysokiej klasy specjalistą, który zajmuj się tym na co dzień.

 

Przed podjęciem współpracy z ogrodnikiem warto dokładnie ustalić zakres wykonywanych prac, stawkę (godzinową/dzienną/zadaniową), jak i możliwe dodatkowe opłaty, np. za dojazd, wykorzystane środki ochrony roślin czy inne niestandardowe czynności. Pozwoli to na uniknięcie potencjalnych niedomówień w przyszłości i znacznie zwiększa szanse na owocną i satysfakcjonującą współpracę.

 

Twój ogrodnik Warszawa – czyli my!

 

Wciąż szukasz godnego zaufania ogrodnika? Jeśli tak, to zapoznaj się bliżej z naszą ofertą. Gwarantujemy Ci, że z naszą pomocą Twój ogród zamieni się w miejsce, w którym z przyjemnością będziesz spędzać każdą wolną chwilę. Pełne zapału podejście do prac w ogrodzie, prawdziwa pasja do roślin i wieloletnie doświadczenie w branży – właśnie to nas wyróżnia na rynku. Jesteśmy przekonani, że pod naszą opieką Twój ogród pokaże swoje prawdziwe piękno. Świadczymy różnego rodzaju usługi, dostosowane do potrzeb naszych klientów, jesteśmy dyspozycyjni i adaptujemy się do Twojego planu zajęć. Zespół zakładanie-ogrodów.pl może pochwalić się referencjami dotychczasowych klientów, doskonałym wyposażeniem i wszystkim, co niezbędne, by zatroszczyć się o każdy ogród – od niewielkich przydomowych klombów, aż po największe parki. Skontaktuj się z nami i już wkrótce przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania.

 

 

Piękny i zadbany ogród wokół domu to marzenie niemal każdego – niestety wymaga on również sporo pracy, na którą nie wszyscy możemy sobie pozwolić. Brak czasu, wysokie tempo życia, obowiązki rodzinne, nie najlepsze zdrowie – powodów, przez które nie możemy samodzielnie zadbać o ogród, nie brakuje. Na rynku nie brakuje ogrodników, którzy oferują swoją pomoc, jednak czy warto zdecydować się na taką usługę?

 

Ogrodnik Piaseczno – znajdź pomoc, której potrzebujesz

 

Dlaczego warto skorzystać z pomocy ogrodnika? Przede wszystkim po to, by cieszyć się pięknym ogrodem przez cały rok! Niezależnie od pory roku pomoże Ci on w utrzymaniu go w nienagannym stanie – odpowiednio przygotowując rośliny do zimy, a także dosadzając i rozsadzając je według Twojego pomysłu czy projektu, który posiadasz. Oddając swój ogród w ręce profesjonalisty, nie musisz się już niczym więcej martwić – zajmie się on kompleksowo dbaniem o niego – podlewaniem, podcinaniem, nawożeniem, przesadzaniem, podcinaniem, a także walką z chorobami i pasożytami, zanim te staną się poważnym zagrożeniem. Tobie pozostaje jedynie cieszenie się wspaniałym ogrodem, na którym każda chwila będzie sprawiała wiele radości.

 

Ogrodnik Piaseczno – dlaczego my?

 

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług ogrodnika, to bez wątpienia potrzebujesz osoby, co do której kwalifikacji i doświadczenia nie ma najmniejszych wątpliwości. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, że Twoim ogrodem zajmą się profesjonaliści, którzy dzięki wiedzy, doświadczeniu, jak również posiadanemu sprzętowi optymalnie zadbają o Twój ogród, sprawiając, że zawsze będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

 

Niezależnie od tego, czy jest on mały, czy wielki, utrzymany w dobrej kondycji, czy zaniedbany – Twój ogród zasługuje na właściwą pielęgnację. Każdemu z nas potrzebne jest miejsce, w którym może odetchnąć po całym dniu intensywnej pracy i naładować baterie przed kolejnymi wyzwaniami. Powierz swój ogród w nasze ręce, a już wkrótce przekonasz się, jak cudownym miejscem może się stać!

 

CONCOLOR PARK – urządzanie ogrodów, prace ogrodnicze, ogród, ogrody, ogrodnik Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!