ODŚNIEŻANIE


ODŚNIEŻANIE DACHÓW, POSESJI, OSIEDLI –  WARSZAWA, PIASECZNO, KONSTANCIN, LESZNOWOLA, JÓZEFOSŁAW, ZALESIE GÓRNE

sniegNasza firma zajmuje się odśnieżaniem dachów, chodników, parkingów, placów i boisk sportowych na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic. Sprawdź naszą ofertę na odśnieżanie.

 

Odśnieżamy:

  • dachy budynków
  • balkony, tarasy, patia
  • chodniki i inne trakty piesze
  • osiedla mieszkaniowe
  • posesje prywatne
  • parkingi
  • place

 

Dodatkowo zajmujemy się usuwaniem i wywożeniem śniegu z terenu.

 

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

 

Choć wielu z nas zima kojarzy się z jazdą na nartach, pięknymi widokami za oknem i magią świąt Bożego Narodzenia, to bez wątpienia w wielu aspektach jest dla nas nie lada wyzwaniem. Niskie temperatury, zamarzające powierzchnie i wszechobecny śnieg potrafią solidnie dokuczyć – zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Uprzątnięcie terenu z zalegającego śniegu (jak również odśnieżanie dachu) jest nie lada wyzwaniem, z którym jak się okazuje, nie musisz zmagać się samodzielnie – wystarczy, że nam powierzysz to zadanie. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, dlaczego zrobimy to profesjonalnie i szybko.

 

Profesjonalne odśnieżanie Warszawa – rozwiązanie cyklicznego problemu

 

Wielu właścicieli prywatnych posiadłości czuje się przytłoczonych nałożonym na nich obowiązkiem dotyczącym usuwania śniegu z chodnika leżącego przy ich posesji. Już samo odśnieżenie podwórka okazuje się dla wielu osób sporym wyzwaniem (zwłaszcza jeśli mają długi podjazd dla samochodów). Jednak w myśl obowiązujących przepisów są oni zobligowani również do uprzątnięcia chodników – i są to przepisy egzekwowane przez Straż Miejską. Większość osób pracujących zawodowo nie potrafi wygospodarować czasu ani sił na żmudne usuwanie ciągle spadającego śniegu, a ci, którzy mają czas, np. osoby na emeryturze, często nie mają sił, aby podjąć się tej ciężkiej pracy. W dodatku odśnieżanie wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu – łopaty lub odśnieżarki, a podczas samego wysiłku na mroźnym powietrzu nie trudno o przeziębienie, co w dobie pandemii może zwiększać prawdopodobieństwa zarażenia się koronawirusem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zlecenie tego zadania zawodowcom – i przekonuje się, jak łatwo można całkowicie zapomnieć o zalegającym śniegu!

 

Decydując się na zlecenie odśnieżania profesjonalistom, możesz cieszyć się pełnią zimy – spać tak długo, jak zechcesz, bez obaw o mandat od Straży Miejskiej, spokojnie iść do pracy i wrócić do odśnieżonego domu, przy którym bez problemu zaparkujesz czy po prostu wypocząć po aktywnie spędzonym dniu. To również odpowiedź na potrzeby zarządzających przedsiębiorcami i właścicieli firm – nie muszą już więcej delegować swoich pracowników, narażając ich na wypadek przy pracy czy obawiając się o zapewnienie im odpowiedniego ekwipunku i ubrania do wykonania zleconego zadania. Twój zakład pracy zawsze może wyglądać schludnie i bezpiecznie – niezależnie od warunków atmosferycznych za oknem.

 

Odśnieżanie Warszawa – dlaczego warto zlecić to zadanie właśnie nam?

 

Na warszawskim rynku nie brakuje firm oferujących tego rodzaju usługi – zapewne jeszcze tej zimy wiele z nich będzie starało się dotrzeć do Ciebie ze swoją ofertą. Dlaczego więc miałbyś zlecić odśnieżanie właśnie nam? Istnieje ku temu, co najmniej kilka ważnych powodów.

 

Po pierwsze – warto wspomnieć o naszym doświadczeniu, nie tylko w zakresie samego odśnieżania. Jak podmiot oferujący również zakładanie i pielęgnację ogrodów, zawsze bierzemy pod uwagę roślinność otaczającą odśnieżane powierzchnie. Nie zasypujemy krzewów i drzewek ogromnymi ilościami śniegu, które mogłyby je połamać, a w razie potrzeby pomożemy Ci z ich przygotowaniem do sezonu zimowego. Ponadto latami zbierane doświadczenie pozwala nam na sprawne przeprowadzenie odśnieżania bez uszkodzenia dachu, powierzchni dróg dojazdowych, chodników czy innych elementów, z których zechcesz usunąć zalegający śnieg. Nie musisz więc się obawiać, że w trakcie maszynowego bądź ręcznego odśnieżania kostka brukowa, płytki, blacha na dachu czy asfaltowy dojazd ulegną uszkodzeniu.

 

Po drugie – argumentem, który przemawia za nami, jest kompleksowość świadczonych usług. Odśnieżamy dachy budynków, balkony, tarasy, patia, place, parkingi, trakty piesze i chodniki, osiedla mieszkaniowe i place. Oferujemy standardowe odśnieżanie, ale jeśli tego potrzebujesz, to możemy również wywieźć śnieg z Twojej posesji, pozostawiając ją czystą i pozwalając Ci na wykorzystanie w pełni jej powierzchni. Usuwamy śnieg również z trudnodostępnych miejsc, a wykorzystywane wyposażenie pozwala nam wykonywać te prace niezwykle sprawnie.

 

Po trzecie – jesteśmy elastyczni i gotowi dopasować się do Ciebie. Zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy mają określone pory, w których byłoby najlepiej wykonywać prace związane z odśnieżaniem. Jeśli masz przedsiębiorstwo, to być może najlepiej byłoby odśnieżyć przyzakładowy plac wcześnie rano, zanim jeszcze przyjadą pracownicy i dostawcy? Z kolei wielu klientów indywidualnych preferuje odśnieżanie w godzinach ich pracy, dzięki czemu po powrocie do domu mogą spokojnie zaparkować na podwórzu. Dla nas każda pora jest dogodna – z chęcią dopasujemy się do Twojego harmonogramu.

 

Concolor Park – profesjonalne odśnieżanie Warszawa

 

Nie czekaj, aż zima Cię zaskoczy intensywnymi opadami śniegu – przygotuj się na nadchodzący sezon i już teraz skontaktuj się z nami, by przekonać się, co możemy zaoferować Ci i Twojemu biznesowi. Daj się przekonać i pozwól nam kompleksowo zając się śniegiem, a kolejny sezon zimowy okaże się dla Ciebie miłym doświadczeniem.

 

Zima to jedna z najpiękniejszych pór roku – szczególnie, jeżeli grzejemy się przy kominku z filiżanką ciepłej herbaty, obserwując, jak za oknem spadają puszyste płatki śniegu. Jednak sytuacja wygląda nieco inaczej, kiedy wstajesz rano do pracy, na dworze jest jeszcze ciemno, wychodzisz z domu i właśnie zauważasz, że czeka Cię odśnieżanie posesji oraz samochodu. Przeżycie taka to wręcz zmora każdego kierowcy! Sytuacja jednak komplikuje się jeszcze bardziej, jeżeli masz do czynienia z kawałkami zamarzniętego śniegu, soplami lodu lub ciężką, śnieżną pokrywą, która znajduje się na dachu Twojego domu. Może to nawet stanowić zagrożenie dla Ciebie, Twoich domowników czy przechodniów. Nie musisz jednak zajmować się odśnieżaniem na własną rękę – możesz skorzystać z usług profesjonalnych firm, które zajmują się tym zawodowo. Usługa taka znajduje się również w naszej ofercie. Co warto o niej wiedzieć?

 

Odśnieżanie dachów Warszawa – czy jest obowiązkowe?

 

Chociaż zimy już od kilku lat są w naszym kraju stosunkowo łagodne, to w każdej momencie opady śniegu mogą nas zaskoczyć. Być może zastanawiasz się, czy odśnieżanie jest tylko pracochłonną i nielubianą czynnością czy wręcz obowiązkiem, za zaniedbanie którego grozi niemała kara? Otóż przepisy prawne w naszym kraju mówią wyraźnie, że w niektórych sytuacjach odśnieżanie chodnika to obowiązek właściciela nieruchomości – dzieje się tak, między innymi, gdy chodnik biegnie bezpośrednio wzdłuż budynku i nie znajduje się przy nim pas zieleni. Zaniechanie tej czynności może skutkować nie tylko mandatem od straży miejskiej, ale niekiedy wiąże się z jeszcze poważniejszymi konsekwencjami, na przykład, jeżeli na chodniku przy Twojej posesji dojdzie do nieszczęśliwego wypadku. W takiej sytuacji możesz nawet być zobowiązany do pokrycia ewentualnych roszczeń osób trzecich – takich jak koszty rehabilitacji czy zadośćuczynienie za doznane szkody. Obowiązkiem właściciela nieruchomości jest także usuwanie śniegu oraz zamarzniętych sopli z dachu, ponieważ mogą one stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo dla przechodzących obok ludzi. Do tego również straż miejska i policja przywiązują ogromną wagę. Jak widać odśnieżanie zimą to bardzo ważna czynność, dzięki której możesz uniknąć wielu poważnych konsekwencji.

 

Odśnieżanie dachów – dlaczego jest tak ważne?

 

Odśnieżanie dachów Warszawa to jednak nie tylko obowiązkowa czynność, dzięki której unikniesz mandatu. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale pokrywa śnieżna potrafi być bardzo ciężka – świeży opad, czyli lubiane przez nas puszyste płatki śniegu ważą około 70 kg, jeśli chodzi o jeden metr sześcienny. Jednak, jeżeli weźmiemy pod uwagę mokry śnieg, sprawa wygląda zupełnie inaczej – uważa się, że wtedy jego waga może osiągać nawet 600 do 800 kg na metr sześcienny. Wystarczy tylko wyobrazić sobie, jak duże obciążenie stanowi to dla dachu oraz jakie zagrożenie stwarza dla domowników. Warto pamiętać, że czym starszy budynek, tym ma więcej wad konstrukcyjnych i mniejszą wytrzymałość na ciężar. Jednak nikt z nas nie chciałby narażać także nowo wybudowanych domów na remont dachu, który z pewnością pociągnąłby za sobą ogromne wydatki. Jak widać, odśnieżanie dachów jest niezwykle ważne. Na duże opady śniegu warto więc reagować szybko i sprawnie. Systematyczne odśnieżanie dachów pozwoli Ci zaoszczędzić na poważnym remoncie oraz doda pewności, że Twoi członkowie rodziny będą bezpieczni również w sezonie zimowym

 

Odśnieżanie dachów – postaw na profesjonalistów

 

Z pewnością zdajesz sobie już sprawę, jak ważne jest regularne odśnieżanie dachów, chodników i innych fragmentów swojej posesji. Jednak żyjemy w czasach, w których każdemu z nas brakuje czasu. Praca, szkoła, obowiązki domowe i rodzinne, dodatkowe zajęcia – to wszystko sprawia, że trudno jest znaleźć, chociaż chwilę na odpoczynek, a co dopiero na odśnieżanie. Wiele osób wraca do domu zmęczonych i zestresowanych i jedynie, o czym marzą, to usiąść przed telewizorem i się relaksować. Przerzucanie kilogramów śniegu to ostatnia rzecz, na którą mają ochotę. Nic dziwnego, że coraz więcej osób woli powierzyć to zadanie profesjonalistom. Tym bardziej, jeśli chodzi o odśnieżanie dachów, balkonów czy tarasów – robienie tego na własną rękę byłoby nie tylko stratą czasu, ale nawet ogromnym zagrożeniem, bez odpowiedniego doświadczenia i sprzętu. Nie musisz jednak martwić się, co zrobić w takiej sytuacji -wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a z przyjemnością wykonamy tę ciężką pracę za Ciebie. Odśnieżanie dachów Warszawa to nasza specjalność – dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz doświadczonym zespołem pracowników. Nasza oferta jest naprawdę szeroka – odśnieżamy dachy budynków, osiedla mieszkaniowe, parkingi, posesje prywatne, chodniki czy balkony i tarasy. Robimy to szybko i sprawnie. Dodatkowo możemy usunąć śnieg z posesji i przenieść go w inne miejsce, abyś odzyskał cenną przestrzeń i nie musiał przejmować się roztopami. Dzięki nam, będziesz korzystać z uroków zimy bez marnowania sił i czasu na odśnieżanie. Zachęcamy Cię do kontaktu, a z chęcią udzielimy więcej szczegółów odnośnie naszej oferty!

 

Martwisz się nadchodzącą zimą i towarzyszącymi jej opadami śniegu? Zastanawiasz się, czy uda Ci się na bieżąco usuwać biały puch zalegający na drodze dojazdowej i chodnikach? Już nie musisz – z naszą pomocą możesz szybko i sprawnie pozbyć się tego problemu. Zobacz, co możemy zaoferować Tobie i Twojej firmie.

 

Profesjonalne odśnieżanie Piaseczno

 

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą się śniegiem zalegającym na Twojej posesji czy dachu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają nie tylko właściciele firm i zarządzający przedsiębiorstwami, ale również właściciele prywatnych posesji. Dzięki współpracy z nami możesz mieć pewność, że śnieg będzie na bieżąco usuwany z Twojej posesji, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i osobom przebywającym na jej obszarze – i to niezależnie od natężenia opadów. Zajmujemy się usuwaniem śniegu z wszelkiego rodzaju nawierzchni – począwszy od dachów, z których musi być on usuwany, aby ochronić budynek przed zawaleniem (szczególnie w halach i obiektach z płaskim okryciem), poprzez drogi dojazdowe, chodniki, trakty piesze, place, aż po teren prywatnych osiedli i tarasy. Jeśli masz takie życzenie, to możemy również wywieźć zebrany śnieg, w pełni przywracając Ci dostęp do całej powierzchni posesji.

 

Odśnieżanie Piaseczno – co nas wyróżnia?

 

Zdobyte przez lata doświadczenie z przyjemnością wykorzystujemy dla dobra naszych klientów, a wykorzystywany sprzęt ułatwia nam szybkie rozprawienie się ze śniegiem. Potrafimy usunąć go z nawet najbardziej trudnodostępnych miejsc, a dzięki dobrej organizacji jesteśmy w stanie dostosować się do Twojego harmonogramu. Niezależnie więc, czy chcesz, żebyśmy odśnieżali wcześnie rano czy późnym popołudniem – po prostu się z nami skontaktuj, a my zrobimy resztę! Dziesiątki firm i setki klientów indywidualnych już się przekonało, jak szybko i sprawnie można pozbyć się problemu z zalegającym śniegiem. Dołącz do nich i przekonaj się, że kolejna zima może być miłym wspomnieniem  i wolna od uciążliwego odśnieżania!

 

Zima nie wszystkim kojarzy się dobrze – szczególnie posiadaczom sporych posesji czy przedsiębiorcom, którzy muszą zająć się usuwaniem zalegającego wokół zakładu śniegu. Na szczęście można sobie z nim poradzić – np. korzystając z pomocy firmy profesjonalnie zajmującej się odśnieżaniem. Zobacz co mamy do zaoferowania Tobie i Twojemu biznesowi.

 

Odśnieżanie Konstancin – sprawnie i bezzwłocznie!

 

W czasie intensywnych opadów śniegu musisz działać szybko – w przeciwnym razie zablokowaniu ulegną drogi dojazdowe do Twojej posesji, a klienci będą mieli problem z dotarciem do Twojego biznesu. Również właściciele terenów prywatnych mają obowiązek usuwania zalegającego śniegu z chodników ułożonych wzdłuż ich posiadłości. Często ze względów bezpieczeństwa niezbędne okazuje się również odśnieżanie dachów – co wymaga posiadania odpowiednich zabezpieczeń i umiejętności.

 

Na szczęście wystarczy jeden telefon do nas, by móc skorzystać z kompleksowych usług związanych z odśnieżaniem Konstancin. Usuwamy i na życzenie wywozimy śnieg nawet z trudnodostępnych miejsc – dachy, podjazdy, chodniki, place, tarasy czy osiedla mieszkaniowe nie stanowią dla nas problemu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że nie musisz już więcej szkolić i delegować swoich pracowników – co również związane było z narażaniem ich bezpieczeństwa. Współpraca z nami – realizowana w ramach stałej umowy lub interwencyjnie – pozwoli Ci poradzić sobie ze śniegiem, szybko i skutecznie. Posiadaczy prywatnych posesji z pewnością ucieszy fakt, że nie będą musieli już więcej przejmować się odśnieżaniem chodników czy dojazdów do garażu – po prostu wracając z pracy, wygodnie zaparkują swój samochód i mogą oddać się upragnionemu odpoczynkowi. Całą ciężką pracę wykonamy za Ciebie!

 

Odśnieżanie Konstancin – tylko z Concolor Park!

 

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak bogatą i kompleksową ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie. Lata obecności w branży, nowoczesne narzędzia i profesjonalne podejście do każdego klienta pozwoliły nam na wypracowanie wyjątkowej oferty, z której mamy nadzieję, że będziesz mógł niebawem skorzystać.

 

CONCOLOR PARK – odśnieżanie odśnieżanie dachów odśnieżanie posesji usuwanie śniegu wywóz śniegu Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna – zachęcamy do skorzystania z oferty!