PRACE WYSOKOŚCIOWE, USŁUGI ALPINISTYCZNE


PRACE WYSOKOŚCIOWE, USŁUGI ALPINISTYCZNE, CZYSZCZENIE DACHÓW, MYCIE DACHÓW, CZYSZCZENIE RYNIEN – WARSZAWA, PIASECZNO, KONSTANCIN, LESZNOWOLA, JÓZEFOSŁAW, ZALESIE GÓRNE

prace

 

Firma CONCOLOR PARK oferuje usługi związane z pracą na wysokości.

Zapewniamy fachowość i bezpieczeństwo.

 

Wykonujemy:

 • czyszczenie dachów, mycie dachów – usuwanie mchu, usuwanie zabrudzeń
 • czyszczenie rynien
 • czyszczenie elewacji, mycie elewacji
 • czyszczenie kostki brukowej, mycie kostki brukowej
 • wycinka drzew na wysokości
 • mycie okien dachowych
 • mycie okien na wysokości
 • mycie okien połaciowych
 • usuwanie sopli lodowych
 • odśnieżanie dachów
 • inne prace naprawcze, konserwacyjne i porządkowe na wysokościach

 

Usługi wysokościowe prowadzimy z wykorzystaniem technik alpinistycznych, jak również przy pomocy podnośników koszowych.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo prowadzonych przez nas prac na wysokości.

 

Jeśli zastanawiacie się Państwo, kto mógłby fachowo wykonać zlecenie – zapraszamy do kontaktu.

 

Regularne czyszczenie rynien, dachu oraz elewacji budynku to sposób na uniknięcie poważnych awarii i kosztownych napraw. Są to jednak czynności, których nie poleca się wykonywać na własną rękę – brak odpowiednich zabezpieczeń, sprzętu oraz doświadczenia mogą być przyczyną groźnego wypadku. Wszelkie prace na wysokości powinny być powierzone ekipie profesjonalistów. Jeżeli szukasz fachowców, którzy pomogą Ci w zadbaniu o stan Twojej nieruchomości, to dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w czyszczeniu dachów, elewacji, kostki brukowej oraz rynien. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym zespołem pracowników. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – nawet jeżeli prace odbywają się na dachu o niewielkiej powierzchni lub mniejszym kącie nachylenia, stosujemy odpowiednią asekurację. Co wchodzi w zakres naszych usług?

 

Czyszczenie dachów Warszawa

 

Dach każdego budynku narażony jest na wiele różnego rodzaju zabrudzeń – opady atmosferyczne, zalegający śnieg, glony, mchy, porosty, ptasie odchody czy liście spadające z drzew jesienią. Na jego stan wpływ mają także promienie słoneczne oraz rodzaj ogrzewania. Regularnie czyszczenie dachów – szczególnie w naszym klimacie – jest więc obowiązkowe.  To skuteczny sposób, aby cieszyć się nienagannych stanem technicznym budynku oraz jego estetycznym wyglądem.

 

Mycie dachów Warszawa to dosyć skomplikowane zadanie, którym powinna zajmować się doświadczona firma. Nieprawidłowe czynności wykonywane na nim, mogą doprowadzić do kosztownych w naprawie uszkodzeń, a nawet do poważnego wypadku – dlatego nie warto ryzykować. Czyszczeniem dachów zajmujemy się już od wielu lat, dlatego zdajemy sobie sprawę, że do tematu należy podchodzić kompleksowo i profesjonalnie. Przed rozpoczęciem prac czyszczących, nasz pracownik wchodzi na dach – stosując odpowiednie zabezpieczenia – aby starannie go ocenić.

 

Dachy różnią się wielkością, rodzajem pokrycia oraz kształtem, dlatego do każdego zlecenia dobieramy konkretny sposób działania, co pozwala osiągnąć nam pożądane efekty. Na czym polegają te prace? Często na początku niezbędne jest pozbycie się pierwszych zabrudzeń, liści i porostów za pomocą wody pod ciśnieniem. W tym celu stosujemy także środki zmiękczające zabrudzenia. Połać dachu możemy nasączyć preparatami o działaniu dezynfekującym. Szczególnym wyzwaniem jest usuwanie sadzy i zabrudzeń kominowych – najczęściej zgromadzone są one wokoło komina, tworząc nieestetyczne zacieki. Na dachach można spotkać także rdzę, która pojawiła się za sprawą instalacji satelitarnych. W przypadku świeżo pobudowanych nieruchomości, często mamy do czynienia z pyłami budowlanymi.

 

W przypadku wyeksploatowanych dachów najczęściej detergenty oraz woda okazują się nie wystarczające, dlatego w zakres naszych usług wchodzi także odgrzybianie powierzchni. Wyeliminowanie wszystkich bakterii oraz skażeń mikrobiologicznych za pomocą środków chemicznych odgrzybiających pozwala na skutecznie usunięcie nawet tych zanieczyszczeń, które są niewidoczne dla oka.

 

Mycie dachów jest czynnością, którą powinno się wykonywać okresowo, zapewniając budynkom estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu, a chętnie odpowiemy na każde pytanie i przedstawimy indywidualną wycenę.

 

Czyszczenie rynien Warszawa

 

Czyszczenie rynien to niezwykle ważna czynność, ponieważ ma ogromny wpływ na cały stan techniczny budynku. Gdy rynny są pełne zanieczyszczeń – na przykład liści, nawiewanych przez wiatr – woda zamiast spływać wzdłuż orynnowania, przelewa się wprost na elewację, powodując nieestetyczne plamy oraz zawilgocenie ścian. Zaniedbania w tej kwestii mogą wprowadzić do rozszczelnienia się rynien, co wiąże się z kosztowną naprawą lub wymaga wymiany całego systemu. Najlepszym okresem na przeprowadzanie czyszczenia jest jesień, ze względu na duże ilości liści oraz opadów. Warto zadbać o ich drożność zwłaszcza przed opadami śniegów, który to uniemożliwia przeprowadzania tego typu prac. Z doświadczeniami jednak wiemy, że nie należy ograniczać się do czyszczenia rynien tylko raz w roku. Aby, zadbać o ich odpowiedni stan, warto to robić również w innych okolicznościach – na przykład po remontach nierzadko gromadzą się w nich resztki tynku lub styropian. Źródłem zanieczyszczeń mogą też być śmieci nanoszone przez wiatr czy też ptasie pióra i odchody – dlatego wiele osób decyduje się na ich czyszczenie również wiosną. Zwłaszcza domy znajduje się w pobliżu wysokich drzew, wymagają częstszego czyszczenia rynien, ze względu na żołędzie, szyszki czy gałęzie, które z nich spadają.

 

Czyszczenie rynien to nasza specjalność – mamy duże doświadczenie oraz profesjonalne urządzenia, dzięki czemu cały proces przeprowadzamy szybko i skutecznie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że sposób czyszczenia rynien zależy od ich stanu oraz materiału, z jakiego zostały wykonane – innego podejścia wymagają modele stalowe, a innego wykonane z PCV. Decydując się na współprace z nami, możesz liczyć na profesjonalnie wykonana usługę – Twoje rynny będą szczelne i drożne, skutecznie odprowadzając wodę deszczową. Jednoczenie nie musisz obawiać się o uszkodzenia poszczególnych elementów systemu rynnowego – podczas pracy stosujemy specjalistyczne urządzenia oraz wodę pod ciśnieniem, które są w pełni bezpieczne nawet dla delikatnych rynien. Nasze usługi obejmują także pracę konwersacyjne, które wydłużają ich żywotność.

 

CONCOLOR PARK – usługi alpinistyczne prace wysokościowe czyszczenie dachów mycie dachów czyszczenie rynien Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna – zachęcamy do wybrania naszych usług!