SIATKA NA KRETY


SIATKA NA KRETY, ZAKŁADANIE, MONTAŻ SIATKI NA KRETY – WARSZAWA, PIASECZNO, KONSTANCIN, LESZNOWOLA, JÓZEFOSŁAW, ZALESIE GÓRNE


siatka
Krety są zmorą właścicieli terenów zielonych, jak i ogrodników, którzy to niekiedy są skłonni do stosowania najbardziej drastycznych metod ich zwalczania.

 

Walka z nimi nie musi być jednak trudna i uciążliwa. Stało to się możliwe za sprawą lekkich siatek, produkowanych z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo siatki na krety służące zabezpieczaniu trawników i upraw przed wtargnięciem kretów, nornic i innych gryzoni. Siatka na krety nie tylko zapobiegają powstawaniu kopców na trawnikach, ale także wzmacniają system korzeniowy murawy, który bez żadnego problemu i bardzo szybko przenika przez siatkę do gleby.

 

Poza samym doradztwem w tym zakresie, nasza firma specjalizuje się w zakładaniu siatki przeciw kretom.

 

Piękny ogród czy trawnik to bez wątpienia niezwykła wizytówka każdego domu. Niestety ich utrzymanie w należytym stanie związane jest z ogromnymi nakładami pracy, a jakby tego było mało – mogą być bardzo szybko zrujnowane przez krety, które błyskawicznie potrafią przekształcić trawnik w pobojowisko. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania, ale najlepiej o nich pomyśleć jeszcze przed założeniem ogrodu czy trawnika. Mowa przede wszystkim o siatce na krety.

 

Siatka na krety – najskuteczniejsze rozwiązanie!

 

W Polsce krety znajdują się pod częściową ochroną, dlatego chroniąc przed nimi swój ogród, należy pamiętać, że nie wolno nam ich zranić ani zabić, a jedynie odstraszyć lub zabezpieczyć posesję. Skuteczne odstraszanie jest właściwie niewykonalne, bo jeśli kret wyczuje smakowite larwy akurat na Twojej działce, to nic nie będzie w stanie skłonić go do zmiany decyzji o jej odwiedzeniu. Jednak zainstalowanie siatki, która uniemożliwi im dostanie się na Twoją posesję, jest jak najbardziej sensowne i wykonalne. Chociaż na jej zamontowanie można zdecydować się właściwie w dowolnym momencie, to najlepiej zainstalować ją, zanim posadzone zostaną rośliny lub posiany trawnik, ponieważ później trzeba będzie ściągać darń i przesadzać rośliny, co może być uciążliwe i czasochłonne, acz nie jest niewykonalne.

 

Dostępne na rynku siatki występują w różnych rodzajach – średnica oczek może wynosić 10 lub 16 milimetrów (choć dostępne są także drobniejsze modele) i właściwie niezależnie od tego, na które postawimy, można oczekiwać dobrych rezultatów. Na rynku dostępne są również siatki wykonane z materiałów sztucznych, jak i z metalu, przy czym te pierwsze są wyraźnie tańsze, ale te drugie przekonują wyższą trwałością. Warto pamiętać, że wymiana siatki w już rosnącym ogrodzie czy trawniku nie będzie taka łatwa, dlatego prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na trwalszy metal.

 

Zakładanie siatki na krety Warszawa – zgłoś się do nas!

 

Chociaż siatka na krety nie jest specjalnie skomplikowanym rozwiązaniem, a jej ułożenie nie powinno wymagać wielu specjalistycznych umiejętności, to warto zlecić to zadanie fachowcom. Po pierwsze, można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu – osoba z doświadczeniem wykona to po prostu szybciej, a po drugie – fachowiec lepiej zabezpieczy siatkę i umocuje ją w podłożu, dając Ci pewność, że przez lata skutecznie będzie chroniła Twój ogród.

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, to nie tylko zyskasz pewność, że Twój ogród zostanie poprawnie zabezpieczony, ale również, że wybrane rozwiązanie będzie najlepiej odpowiadać jego potrzebom. Pomożemy Ci obliczyć ilość potrzebnej siatki na krety, jej rodzaj (uwzględniając m.in. rosnące na posesji rośliny czy wilgotność gleby) i profesjonalnie ją zainstalujemy. Niezależnie od tego, czy na Twojej działce posadzone są już rośliny i rośnie trawnik, czy dopiero zamierzasz się za to zabrać, fachowo wykonamy całą pracę i zabezpieczymy go na lata! Zapewnij sobie piękny trawnik i pożegnaj się z kretami na dobre!

 

CONCOLOR PARK – Siatka na krety, zakładanie siatki na krety, zakładanie siatki przeciw kretom Warszawa Piaseczno Lesznowola Józefosław Julianów Mysiadło Magdalenka Raszyn Janki Nadarzyn Konstancin Jeziorna Góra Kalwaria Zalesie Górne Zalesie Dolne Prażmów Gołków Tarczyn Nadarzyn Pruszków Podkowa Leśna Milanówek Brwinów Grodzisk Mazowiecki Warka Grójec Kozienice Otwock Józefów Karczew Sobiekursk Kołbiel Garwolin Mińsk Mazowiecki Sulejówek Wesoła Wiązowna – zachęcamy do wybrania naszych usług!