WYCINKA DRZEW, KARCZOWANIE, RĘBAK RASZYN


WYCINKA DRZEW, PRZYCINANIE DRZEW, PIELĘGNACJA DRZEW, KARCZOWANIE, RĘBAK – RASZYN

 

Niedawno kupiłeś kawałek ziemi porośnięty drzewami i planujesz rozpocząć na nim prace budowlane? A może chciałbyś pozbyć się drzewa rosnącego obok Twojej posesji, które stanowi zagrożenie dla domowników lub budynku? Chętnie Ci pomożemy! Prace pielęgnacyjne na drzewach oraz ich wycinka to nasze specjalności! Możemy zaoferować Ci profesjonalne i kompleksowe usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, a chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat oferowanych przez nas usług.

 

Wycinka drzew Raszyn – kiedy jest potrzebna?

 

Zdrowe i stabilnie rosnące drzewa stanowią bardzo cenny element infrastruktury. Jednak już osłabione lub uszkodzone mogą stanowić poważne zagrożenie dla ludzi oraz ich mienia. Właśnie dlatego, wiele osób decyduje się na usunięcie drzewa chorego lub z wyraźnymi pęknięciami, co może przyczynić się do ich złamania lub wywrócenia. Istnieje jednak wiele innych powodów, dla których można wyciąć nawet duże drzewa – nie zawsze są to względy bezpieczeństwa. Niekiedy jest to konieczne ze względu na kolizje z nowymi projektami obiektów budowlanych lub instalacjami gazowymi, elektrycznymi czy wodociągowymi. Chociaż w większości przypadków w takiej sytuacji konieczne jest uzyskanie zezwolenia na wycinkę drzewa, zdarzają się również pewne wyjątki. Ochroną prawną nie są objęte drzewa, których obwód na wysokości 5 m nie przekracza 50-80 cm w zależności od konkretnego gatunku rośliny. Samodzielnie możesz też wyciąć drzewa owocowe oraz krzewy na swojej działce, których powierzchnia nie przekracza 25m2. Jednak niezależnie, czy musisz postarać się o zgodę na wycięcie drzewa, czy nie, zadanie to jestt bardzo odpowiedzialne i wiąże się ze sporym ryzykiem, dlatego warto je zlecić profesjonalnej firmie.

 

Wycinka drzew Raszyn – postaw na profesjonalistów!

 

Wycinka drzew to nasza specjalność i w branży tej działamy już wiele lat. Zdobyliśmy duże doświadczenie i dogłębną wiedzę w tym temacie, dzięki czemu możemy podjąć się każdego wyzwania. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników oraz innych ludzi i ich mienia. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, co sprawia, że wycinka drzew wykonana przez naszą firmę przebiega sprawnie i szybko. Posiadamy podnośnik koszowy i piły łańcuchowe, ale w przypadku ciasnej zabudowy wykorzystujemy techniki alpinistyczne. W zakres naszych usług wchodzi także korekta korony, cięcia sanitarne, techniczne i odmładzające. Zajmujemy się przygotowaniem działki pod inwestycję, co obejmuje wycinkę drzew, usuwanie i wywóz pni oraz niwelację terenu. Problemem dla nas nie są nawet trudne warunki, na przykład nad zabudową miejską lub w okolicach instalacji elektrycznych. Na życzenie klienta oferujemy wywóz gałęzi i posprzątanie posesji oraz porąbanie drewna. Decydując się na powierzenie zadania ścięcia drzewa naszej firmie, możesz być pewien, że cały proces przebiegnie profesjonalnie i bezpiecznie. Zapraszamy Cię do kontaktu, a chętnie udzielimy Ci więcej informacji odnośnie samego procesu oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości!