WYCINKA DRZEW, KARCZOWANIE, RĘBAK SULEJÓWEK


WYCINKA DRZEW, PRZYCINANIE DRZEW, PIELĘGNACJA DRZEW, KARCZOWANIE, RĘBAK – SULEJÓWEK

 

Jesteś na etapie aranżacji swojego ogrodu i chcesz wyciąć z niego kilka drzew, które zaburzają harmoniczną aranżację? A może pozbyć się starego drzewa, które stanowi zagrożenie dla mienia lub ruchu ulicznego? W takiej sytuacji, możesz liczyć na naszą pomoc! Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną wycinką drzew. Działamy w tej branży już wiele lat, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania – zachęcamy Cię do kontaktu!

 

Wycinka drzew Sulejówek – kiedy warto?

 

W ostatnich latach wycina się coraz więcej krzewów i drzew. Dzieje się tak z różnych przyczyn. Niekiedy rośliny te są spróchniałe i grożą przewróceniem oraz zniszczeniem mienia, a nawet mogą stanowić niebezpieczeństwo dla ludzi i ruchu drogowego – ich wycięcie jest więc usprawiedliwione. W innej sytuacji, ich rozmieszczenie na nowo zakupionej działce uniemożliwia rozpoczęcie budowy domu czy bloków mieszkalnych. Powodów, dla których wiele osób decyduje się na ich wycinkę, może być jeszcze więcej – czasami wysokie konary dają cień na dach, co staje się problemem, gdy właściciel chce zamontować na nim panele słoneczne. Jeżeli znajdują się blisko posesji, mogą zabierać światło i przyczyniać się do powstawania wilgoci na ścianach. Podjąłeś już decyzję o wycince drzewa? Teraz pozostaje Ci dopełnienie niezbędnych formalności, aby cała procedura przebiegła zgodnie z obowiązującym prawem. Często konieczne jest też dokonanie opłaty, która różni się w zależności od wielki i gatunku drzewa.

Wycinka drzew Sulejówek tylko z profesjonalną firmą

 

Dopełniłeś niezbędnych formalności i chciałbyś przystąpić do procesu wycinania drzewa? Wbrew pozorom, nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Samodzielne wycinanie drzewa bez doświadczenia i odpowiedniego sprzętu może wiązać się ze sporym ryzykiem. Drzewo może upaść w sposób niekontrolowany oraz doprowadzić do uszkodzenia mienia znajdującego się w pobliżu. Nierzadko stanowi to też spore zagrożenie dla życia i zdrowia osób w bliskim otoczeniu. Jak widać, przy samodzielnej wycince drzew można stracić więcej niż zyskać. Nic dziwnego, że coraz więcej świadomych osób, postanawia zlecić to zadanie profesjonalnej firmie, takie jak nasza. Co mamy Ci do zaoferowania? Przede wszystkim, nasze usługi świadczymy sprawnie i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przed przystąpieniem do pracy, dokonujemy szczegółowy oględzin położenia drzewa, zabezpieczamy teren oraz planujemy proces wycinki. W zależności od położenia drzewa, wykorzystujemy technikę alpinistyczną lub tradycyjną – dysponujemy nowoczesną flotą transportową oraz bogatym zapleczem technicznym, co ułatwia nam podjęcie się każdego wyzwania. Zajmujemy się nie tylko wycinką drzew, ale też ich pielęgnacją lub innymi czynnościami, które wykonuje się na wysokości – należy do nich między innym usuwanie niebezpiecznych konarów,  redukcja koron czy cięcia techniczne. Na życzenie klienta możemy zająć się wywozem drewna i gałęzi, powstałych podczas prac.