ZAKŁADANIE OGRODÓW I TRAWNIKÓW, TRAWA Z ROLKI GÓRA KALWARIA


ZAKŁADANIE OGRODÓW I TRAWNIKÓW, TRAWA Z ROLKI – GÓRA KALWARIA

Jesteś właścicielem ogrodu? Z pewnością chciałbyś posiadać piękny zielony trawnik obok domu, który stanie się miejscem zabaw Twoich dzieci oraz wyjątkową ozdobą posesją. Jednak wbrew pozorom założenie, a następnie pielęgnacja zielonej murawy wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Bez odpowiedniego przygotowania terenu, wybrania odpowiednio wyselekcjonowanych nasion oraz innych ważnych czynności, zamiast gęstego dywanu, otrzymasz nierówne placki trawy, które nie prezentują się estetycznie. Jak temu zapobiec? Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy ekspertami w branży ogrodniczej i możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Łączymy miłość do natury z wiedzą teoretyczną i praktyczną, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyższej jakości, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Profesjonalne zakładanie ogrodów i trawników Góra Kalwaria

 

Kompleksowe zakładanie ogrodów i trawników to nasza specjalność. Ogrodnictwo jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją, więc cały czas pogłębiamy naszą wiedzę oraz zdobywamy nowe umiejętności. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest rzetelne podejście do każdego etapu prac, ponieważ od tego zależy finalny efekt. Zakładanie trawnika to jedna z najczęściej świadczonych przez nas usług. Zanim przystąpimy do położenia murawy, dbamy o odpowiednie przygotowanie terenu – ma to bezpośredni wpływ na trwałość i wygląd trawnika. Należy też pamiętać, że krok ten powinno się wykonać niemal na samym końcu, gdy ogród jest już urządzony, czyli po wybudowaniu elementów małej architektury, położeniu nawierzchni, wyznaczeniu rabat oraz położeniu w ziemi niezbędnych instalacji. Świeżo założony trawnik jest dosyć delikatny, więc chodzenie po nim, a zwłaszcza przejeżdżanie taczką mogłoby spowodować uszkodzenie darni.

 

Trawa z rolki Góra Kalwaria – kompleksowa oferta

 

Naszą specjalnością jest zarówno zakładanie trawników z siewu, jak i z rolki. Nie jesteś pewny, które rozwiązanie będzie lepszym wyjściem w Twojej sytuacji? Zapraszamy Cię do kontaktu, a chętnie posłużymy Ci fachową radą, rozwiewając wszystkie wątpliwości. Na trawnik z rolki zazwyczaj decydują się osoby, które oczekują szybkiego efektu. Trawę rozwija się na wcześniej przygotowanej glebie, układając ściśle koło siebie, na tzw. cegiełkę. Następnie należy ją docisnąć do ziemi, aby mogła się ukorzenić. To prosty i szybki sposób, aby jeszcze tego samego dnia cieszyć się piękną zieloną przestrzenią obok domu. Mimo wszystko, przez około 2 tygodnie warto zachować szczególną uwagę i unikać chodzenia po murowanie. Konieczne jest też optymalne nawadnianie nowych źdźbeł. Zaletą trawnika z rolki jest nie tylko szybki efekt, ale też możliwość założenia murawy niemal przez cały okres sezonu wegetacyjnego – nie trzeba czekać na lepsze warunki temperaturowe. Co więcej, trawa taka jest mniej podatna na choroby oraz odporniejsza na trudne warunki środowiskowe, takie jak mróz, promienie słoneczne czy obfite deszcze.

 

Zakładanie ogrodów i trawników Góra Kalwaria – dlaczego my?

 

Marzysz o pięknym ogrodzie? Nie mogłeś lepiej trafić! Nasza firma oferuje usługi ogrodnicze, które wykonujmy z pełnym profesjonalizmem i największą starannością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Priorytetem zawsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego dostosowujemy się do jego potrzeb i preferencji. Obszar naszego działania jest naprawdę szeroki – świadczymy usługi w wielu miastach Polski, między innymi w Górze Kalwarii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Wszystkie prace ogrodowe wykonujemy przy zastosowaniu najwyższej jakości urządzeń od renomowanych marek, co pomaga nam osiągać doskonale efekty. Zajmujemy się nie tylko zakładaniem trawników, ale też ich pielęgnacją, przygotowaniem gruntu, niwelacją terenu czy instalacją automatycznych systemów nawadniających. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksowa i fachową obsługę.