ZAKŁADANIE OGRODÓW I TRAWNIKÓW, TRAWA Z ROLKI GRÓJEC


ZAKŁADANIE OGRODÓW I TRAWNIKÓW, TRAWA Z ROLKI – GRÓJEC

Zadbany, intensywnie zielony i perfekcyjnie przycięty trawnik to najlepsza wizytówka Twojego domu lub miejsca pracy. Wbrew pozorom, aby osiągnąć pożądany efekt, wcale nie musisz poświęcać całego swojego wolnego czasu oraz energii na założenie trawnika, a następnie jego odpowiednią pielęgnację. Możesz powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie, takiej jak nasza, która specjalizuje się w ogrodnictwie. Doskonały efekt masz wtedy gwarantowany! Zakładanie trawników to nasza pasja i wiemy wszystko na ten temat, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą i kontaktu – chętnie udzielimy Ci więcej informacji.

 

Zakładanie ogrodów i trawników Grójec – od czego zacząć?

 

Chciałbyś cieszyć się piękną murawą wokół domu, jednak nie masz ręki do roślin? Lepiej, żebyś powierzył prace ogrodowe profesjonalistom. Wbrew pozorom, założenie trawnika jest sporym wyzwaniem oraz nietrudno tutaj o błąd, który zniweczy wszystkie Twoje wysiłki. Czynność ta musi być przede wszystkim odpowiednio umieszczona w czasie – powinna mieć miejsca już po wybudowaniu elementów małej architektury, położeniu niezbędnych instalacji w ziemi, wyznaczeniu rabatek oraz ułożeniu nawierzchni. Przed założeniem trawnika konieczne jest przygotowanie podłoża – na nic się zdadzą najlepiej wyselekcjonowane ziarna czy trawa z rolki, jeżeli zlekceważony zostanie ten etap prac. Przygotowanie podłoża może obejmować oczyszczenie terenu, ułożenie instalacji nawadniającej, przekopanie ziemi oraz wyrównanie i ukształtowanie terenu. Duże znaczenie dla ostatecznego efektu ma sprawdzenie rodzaju gleby i w razie potrzeby poprawienie jej jakości. Uważa się, że najbardziej odpowiednie pH dla traw to 5,5 – 7,0. Dopiero na tak przygotowanym podłożu można zakładać trawnik – siejąc nasiona lub wykorzystując rolki z darnią.

 

Trawa z rolki Grójec – szybko, sprawnie i wygodnie

 

Naszą specjalnością jest zarówno zakładanie trawników z rolki, jak i z siewu. W ostatnim czasie o wiele więcej osób decyduje się na układanie darni – jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie w przypadku niedużych przestrzeni. Jeżeli nie jesteś pewny, jaki rodzaj murawy sprawdzi się w Twoim przypadku, chętnie udzielimy Ci fachowej porady. Trawniki z rolki są chętnie stosowane w dobrze nasłonecznionych miejscach o umiarkowanej wilgotności. Jeżeli jednak chcesz, aby trawa rosła w trudniejszych warunkach, możesz zamówić specjalną kompozycję. Dlaczego wiele osób decyduje się na darń z rolki? Ze względu na szybkie efekty – z jej pomocą w zaledwie kilka godzin można dokonać prawdziwej metamorfozy swojego ogrodu, uzupełniając pustą przestrzenią, gęstą, zieloną i trawą. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny, że otrzymasz zdrową, jednolicie zieloną darń o dobrze rozwiniętym systemie korzeniowym. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie – przygotowane wcześniej płaty kładziemy szczelnie na nawilżonym podłożu, a następnie dociskamy, wałujemy i podlewamy. Chętnie zajmiemy się nie tylko założeniem trawnika, ale też jego pielęgnacją, dzięki czemu Ty będziesz mógł cieszyć się doskonałym efektem, bez żadnego wysiłku.

 

Zakładanie ogrodów i trawników Grójec to nasza specjalność!

 

Ogrodnictwo to nasza pasja, więc decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny, że efekty naszej pracy przypadną Ci do gustu i utrzymają się przez długi czas. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i biznesowych, zawsze świadcząc kompleksowe usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Od projektu, aż po jego realizację, a następnie pielęgnację ogrodu gwarantujemy Ci wysokiej jakości obsługę. Jesteśmy ekspertami w branży ogrodniczej – posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędne umiejętności oraz profesjonalny sprzęt od renomowanych marek. Przekonaj się, jak łatwe może być zakładanie ogrodu, powierzając to zadanie profesjonalistom.