ZAKŁADANIE OGRODÓW I TRAWNIKÓW, TRAWA Z ROLKI OTWOCK


ZAKŁADANIE OGRODÓW I TRAWNIKÓW, TRAWA Z ROLKI – OTWOCK

Przyjemny w dotyku, gęsty niczym luksusowy dywan oraz soczyście zielony trawnik to marzenie niemal każdego właściciela domu. Nic dziwnego! Jest on nie tylko doskonałą wizytówką zadbanej posesji, ale też miejscem zabaw najmłodszych lub idealną przestrzenią do spędzania słonecznych weekendów w gronie przyjaciół czy rodziny. Nie ma nic przyjemniejszego i bardziej relaksującego niż chodzenie po miękkiej i gęstej murawie. Jeżeli Ty także chciałbyś cieszyć się zadbanym trawnikiem obok swojego domu, to chętnie Ci w tym pomożemy! Nie musisz sam zajmować się jego zakładaniem czy pielęgnacją, co jest zadaniem dosyć czasochłonnym i wymagającym sporej wiedzy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my chętnie wysłuchamy Twojej wizji oraz dołożymy starań, aby zaoferować Ci usługi dopasowane do potrzeb i preferencji. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Zakładanie ogrodów i trawników Otwock – o czym powinieneś wiedzieć?

Utrzymanie trawnika w nienagannym stanie jest nie lada wyzwaniem – warunki atmosferyczne, chwasty, inwazje szkodników czy po prostu zaniedbania negatywnie wpływają na jego kondycję. Aby cieszyć się zdrową i gęstą murawą, która prezentuje się nienagannie przez długi czas, na samym początku warto zadbać o jego prawidłowe założenie. Na nic się zdadzą nawet najlepiej wyselekcjonowane ziarna, jeżeli teren pod założenie trawnika nie będzie odpowiednio przygotowany. Dlatego jako firma ogrodnicza z doświadczeniem, przed przystąpieniem do zakładania trawnika wykonujemy inne niezbędne prace. W naszej ofercie znajduje się również usługa rozkładania siatki przeciwko kretom, dzięki czemu nie powodują one kopców, które zazwyczaj psują cały wizerunek ogrodu. Możemy też zająć się instalacją automatycznego systemu nawadniania, który dostarcza murawie i innym roślinom odpowiednią ilość wody o najkorzystniejszych porach w ciągu dnia.

 Trawa z rolki Otwock – szybko i sprawnie

Stawiasz w życiu na jakość? Trawnik założony przez naszą firmę stanie się doskonałą wizytówką Twojej posesji – możemy Ci zagwarantować, że będzie prezentował się perfekcyjnie, podkreślając piękno sąsiadujących z nim roślin. Naszym klientom oferujemy zarówno zakładanie trawnika z rolki, jak i z siewu. Nie wiesz, na którą opcję się zdecydować? Chętnie posłużymy Ci fachową radą. Największą różnicą między tymi dwoma rozwiązaniami jest czas oczekiwania na efekty. W przypadku siewu wynosi on kilka tygodni, natomiast decydując się na trawnik z rolki, jeszcze tego samego dnia można cieszyć się piękną, zieloną przestrzenią wokół domu. Zakładanie trawników z rolki jest szybkim i wygodnym sposobem na piękną murawę – otrzymane w ten sposób kępki trawy są intensywnie zielone o jednolitej barwie oraz równo przycięte, co daje spektakularny efekt, który zachwyci każdego miłośnika przyrody. Co więcej, są one bardziej odporne na choroby oraz negatywne warunki atmosferyczne, takie jak mróz, słońce czy obfite opady deszczu.

Zakładanie ogrodów i trawników Otwock – nasza oferta

Dlaczego warto powierzyć zadanie zakładania trawnika właśnie naszej firmie? Jesteśmy ekspertami w branży ogrodniczej. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewny, że pożądane efekty będą szybko widoczne i utrzymają się przez długi czas. Naszą ofertę kierujemy zarówno od klientów prywatnych, jak i biznesowych. Świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują wiele różnych prac ogrodowych – od zaprojektowania ogrodu, poprzez jego założenie, aż po regularną pielęgnację. Do każdego etapu prac podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Przed położeniem trawnika zawsze odpowiednio przygotowujemy podłoże do potrzeb murawy – w zależności od okoliczności może to oznaczać wykonanie prac porządkowych, spulchnianie gleby lub poprawienie jej jakości i parametrów. To niezbędne elementy, aby pojedyncze źdźbła trawy rosły w dobrym tempie i równomiernie. Następnie zajmujemy się wysianiem trawnika lub rozłożeniem rolki z darnią. Na życzenie klienta możemy przeprowadzać regularne koszenie murawy albo też jej rewaloryzację, nawożenie, aerację oraz odchwaszczanie.