DRZEWA


WYCINKA DRZEW, SADZENIE, PRZYCINKA DRZEW

drzewa

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej wycince drzew i krzewów.
Wycinka drzew Piaseczno Magdalenka Prażmów i okolice

Firma CONCOLOR PARK posiada szerokie doświadczenie w profesjonalnym sadzeniu i wycinaniu drzew. Gwarantujemy wysoką jakość usług!

Wszystkie prace ogrodnicze wykonujemy zgodnie ze sztuką.

Prowadzimy usługi takie jak:

  • sadzenie drzew i krzewów
  • wycinka drzew i krzewów
  • drenaż terenów zieleni
  • zakładanie instalacji nawadniających

 

Oprócz wycinki drzew zajmujemy się także ich pielęgnacją i cięciami korygującymi.

Wycinamy drzewa trudne (blisko budynków, dróg, linii energetycznych).

W przypadku pytań, wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

CONCOLOR PARK – sadzenie, przycinka i wycinka drzew Piaseczno, Magdalena, Prażmów i okolice – zapraszamy do wybrania naszych usług!

Bezpieczne wycinanie drzew

Wycinka i sadzenie drzew to tylko jedna z wielu ofert, jakie realizuje nasza firma. Specjalizujemy się w profesjonalnej wycince nie tylko drzew, ale również krzewów. Jest to jedna z ważniejszych czynności wykonywanych w ogrodzie, niemniej jednak nie wszyscy znajdują na nią odpowiednią ilość czasu. Dla osoby posiadającej odpowiedni sprzęt i umiejętności nie jest to problematyczna sprawa, jednakże komplikuje się ona w przypadku wycinki wyższych drzew i krzewów lub takich, które są zlokalizowane w trudnych miejscach – mowa tutaj o pobliżu dróg, budynków, torów kolejowych lub linii wysokiego napięcia. Są to już o wiele większe wyzwania, które lepiej pozostawić profesjonalistom, jakimi są oczywiście pracownicy naszej firmy.

 

Sadzenie roślin może się wydawać błahym i prostym zajęciem, niemniej jednak wymaga sporego zasobu wiedzy oraz doświadczenia. Nasi pracownicy posiadają stosowne zaplecze techniczne oraz odpowiednie przygotowanie, dzięki czemu są w stanie przeprowadzić takie prace, jak: sadzenie z gołym korzeniem, sadzenie z bryłą ziemi, sadzenie z pojemników, podlewanie, ściółkowanie, nawożenie i odchwaszczanie. Odpowiednie sadzenie roślin jest bardzo ważne z punktu widzenia jej dalszego rozwoju, gdyż nieprawidłowe jej posadzenie może sprawić, że dana roślina nie będzie się dobrze rozwijać. Dlatego dbamy o nasz warsztat pracy i wykorzystujemy produkty pochodzące tylko od renomowanych i sprawdzonych firm. Są to najczęściej producenci, z którymi współpracujemy już od wielu długich lat.

Wycinka drzew to również temat mogący wydawać się całkiem prosty, lecz urasta do rangi dużego problemu, kiedy mamy do czynienia z drzewem dużym lub rosnącym w trudnym obszarze. O ile przydomową wiśnię jesteśmy w stanie sami sobie wyciąć, o tyle duży orzech rosnący w pobliżu linii wysokiego napięcia, może stworzyć już poważny problem. Dlatego taka wycinka drzew może być niekiedy niebezpieczna dla osób, które nie posiadają doświadczenia oraz oczywiście fachowego sprzętu. W takiej sytuacji, nie warto ryzykować i o wiele rozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z fachowej pomocy, jaką oferuje nasza firma. Takie „operacje” to chleb powszedni dla naszych pracowników, więc warto im zaufać, czego dokonało już bardzo wielu klientów w całym kraju.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy znajdą rozwiązanie na wszystkie Państwa problemy, które są związane z opisywanym tematem. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które dotyczą nie tylko wycinki drzew i sadzenia roślin, ale również wielu innych prac związanych z zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów. Kilkunastoletnie doświadczenie, fachowa wiedza oraz profesjonalne zaplecze techniczne to gwarancja wysokiej jakości usług oraz niezawodności dla naszych klientów. Swoją ofertę kierujemy głównie do osób z okolic Warszawy (Piaseczno, Konstancin, Warka, Grójec itp.) , jednakże w przypadku większych zleceń nie wykluczamy pracy na terenie całej Polski.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania z tematu opisanego powyżej lub jakiegokolwiek innego związanego z naszą działalnością, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Można tego dokonać przy wykorzystaniu formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce kontaktowej na niniejszej stronie internetowej. Dla osób preferujących bardziej tradycyjną formę kontaktu, umieściliśmy nasze numery telefoniczne w różnych częściach portalu, aby można było je bez problemu znaleźć. W przypadku chęci wysłania do nas wiadomości e-mail, adres naszej elektronicznej skrzynki pocztowej znajduje się również w zakładce kontaktowej. Zachęcamy do korzystania z usług oferowanych przez naszą firmę!